Každý jeden zákazník má pre nás cenu zlata a tak k nemu aj pristupujeme. Ak viete oceniť individuálny prístup a špičkovú kvalitu sme pre vás tým pravým partnerom. Vaše prevádzky vybavíme najmodernejšími technológiami, zabezpečíme vám servis a dodávku vždy čerstvej kávy. Zákazníkom odteraz nebudete ponúkať kávu ale zážitok z nej.

 

Káva Kávoholik

Našim mottom je: Káva pražená srdcom pre vaše chute. Či už sa rozhodnete pre jednu z našich starostlivo pripravených zmesí, 100 % arabiku alebo robustu, určite nájdete to, čo hľadáte. Alebo vám radi pomôžeme splniť váš sen o individuálnej značke kávy. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, u nás vám odpadnú starosti s objednávaním. Dodávky vám pravidelne zašleme. Čerstvosť a kvalita sú pre nás samozrejmosťou.

 

Komplexné riešenie

 

Neponúkame vám len kávu ale celé riešenie na mieru. Postaráme sa o techniku, príslušenstvo, baristické pomôcky aj čistiace prostriedky. Všetko podľa vašich požiadaviek.

 

Pripravíme vám riešenie na mieru

 

Vašou úlohou je venovať sa zákazníkom, našou, venovať sa vám. Radi vám do vašich prevádzok pripravíme riešenie na mieru. Navyše s vami budeme zdieľať výraznú časť nákladov. Odborná montáž, nastavenie zariadení a zaškolenie personálu sú u nás samozrejmosťou.

 

Odborné kurzy

 

Ak chcete prípravu kávy vo vašich prevádzkach posunúť o úroveň vyššie, ponúkame vám baristické kurzy pre vašich zamestnancov za zvýhodnenú cenu.

 

Kontrola kvality

 

Vybavením vašej prevádzky naša starostlivosť nekončí. Na pravidelnej báze vám bezplatne skontrolujeme vaše zariadenia, oboznámime vás s novinkami a pripravíme návrhy na ďalšie vylepšenia.

 

Servis

 

Naše servisné oddelenie vás zaručene nikdy nenechá v štichu. Plynulosť chodu vašej prevádzky zabezpečíme bezprostredným odstránením závady alebo zapožičaním nášho kávovaru. Vaši zákazníci tak nikdy nezostanú bez kávy. Garanciou sú vám viac ako 20 – ročné skúsenosti nášho servisného tímu.

 

Kontaktujte nás na +421 919 123 123 alebo info@kavoholik.sk

Káva

ODPORÚČAME
Obrázok (4)

KÁVOHOLIK, espresso káva Štúr, A/R, 80/20, 1kg, zrno

Cena 30,00 €
Obrázok

KÁVOHOLIK, káva Štefánik - Panama, 100% arabika, 1kg, zrno

Cena 32,40 €
ODPORÚČAME
Obrázok

KÁVOHOLIK, espresso káva Jánošík, A/R, 90/10, 1kg, zrno

Cena 24,00 €