Servis

Ponúkame Vám viac ako 25 - ročné skúsenosti v oblasti záručného aj pozáručného servisu espresso kávovarov a mlynčekov na kávu, v ich distribúcii pre obchodné prevádzky aj domácnosti, vrátane zabezpečenia náhradných dielov. Zárukou kvality a skúseností je také náš tím, ktorý vo svete kávy netreba bližšie predstavovať.

Záručný a pozáručný servis

Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis pákových kávovarov a príslušenstva, domácich espresso kávovarov a mlynčekov na kávu pre značky:

V prípade, že sa medzi uvedenými značkami nenachádza kávovar Vašej značky, kontaktujte nás na servis@kavoholik.sk.

Projektovanie a montáž

Hľadáte najvýhodnejšie riešenie prípravy espressa pre Vašu kaviareň, firmu alebo gastroprevádzku? Vypracujeme Vám návrh, poradíme s výberom vhodného stroja a kompletne pripravíme na bezproblémovú prevádzku.

Prevencia a profilaktika

Profesionálny kávovar si vyžaduje profesionálny prístup. Naši technici Vám nastavia príslušné parametre, ktoré pravidelne skontrolujú a nastavenia upravia podľa potrieb.

Úprava vody a čistenie

V prípade, že si montáž kávovaru vyžaduje opravu zariadení na úpravu vody zabezpečíme ju. Ponúkame tiež profesionálne čistenie a odvápnenie všetkých druhov kávovarov.

Generálne opravy a renovácia kávovarov

Ponúkame generálne opravy profesionálnych pákových kávovarov, vrátane mlynčekov na mletie kávy.

Individuálne požiadavky 

V prípade, že ste medzi ponúkanými službami servisu nenašli odkaz na riešenie Vášho problému z predmetnej oblasti, kontaktujte nás na servis@kavoholik.sk.

Kontakt

KÁVOHOLIK, a. s. - Servis
Dúbravská cesta 3
831 04  Bratislava

+421 907 703 778
servis@kavoholik.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok08:0017:00
Utorok08:0017:00
Streda08:0017:00
Štvrtok08:0017:00
Piatok08:0014:30
SobotaZatvorené
NedeľaZatvorené