Horeca

Každý jeden zákazník má pre nás cenu zlata a tak k nemu aj pristupujeme. Ak viete oceniť individuálny prístup a špičkovú kvalitu sme pre vás tým pravým partnerom. Vaše prevádzky vybavíme najmodernejšími technológiami, zabezpečíme vám servis a dodávku vždy čerstvej kávy – všetko „na kľúč“. Zákazníkom odteraz nebudete ponúkať kávu ale zážitok z nej.

Káva Kávoholik

Našim mottom je: Káva pražená srdcom pre vaše chute. Či už sa rozhodnete pre jednu z našich starostlivo pripravených zmesí, 100 % arabiku alebo robustu, určite nájdete to, čo hľadáte. Alebo vám radi pomôžeme splniť váš sen o individuálnej značke kávy. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, u nás vám odpadnú starosti s objednávaním. Dodávky vám pravidelne zašleme. Čerstvosť a kvalita sú pre nás samozrejmosťou. V prípade ak sa chcete zamerať len na specialty coffee a alternatívne prípravy, nie je problém – viete si u nás vybrať aj takéto kávy a k tomu ako oficiálny distribútor mlynčekov Mahlkonig vám vieme navrhnúť zaujímavý program prenájmu týchto zariadení.

Komplexné riešenie

Neponúkame vám len kávu ale celé riešenie na mieru. Postaráme sa o techniku, príslušenstvo, baristické pomôcky aj čistiace prostriedky. Všetko podľa vašich požiadaviek.


Pripravíme vám riešenie na mieru


Vašou úlohou je venovať sa zákazníkom, našou, venovať sa vám. Radi vám do vašich prevádzok pripravíme riešenie na mieru. Navyše s vami budeme zdieľať výraznú časť nákladov. Odborná montáž, nastavenie zariadení a zaškolenie personálu sú u nás samozrejmosťou.

Odborné kurzy

Ak chcete prípravu kávy vo vašich prevádzkach posunúť o úroveň vyššie, ponúkame vám baristické kurzy pre vašich zamestnancov za zvýhodnenú cenu.

Kontrola kvality

Vybavením vašej prevádzky naša starostlivosť nekončí. Na pravidelnej báze vám bezplatne skontrolujeme vaše zariadenia, oboznámime vás s novinkami a pripravíme návrhy na ďalšie vylepšenia.

Servis

Naše servisné oddelenie vás zaručene nikdy nenechá v štichu. Plynulosť chodu vašej prevádzky zabezpečíme bezprostredným odstránením závady alebo zapožičaním nášho kávovaru. Vaši zákazníci tak nikdy nezostanú bez kávy. Garanciou sú vám viac ako 20 – ročné skúsenosti nášho servisného tímu.

Kontaktujte nás na +421 2 5477 3905 alebo info@kavoholik.sk

Káva

Kávoholik e-shop
Prejsť na e-shop
Kávoholik Kávovary
Kávovary
Kávoholik Mlynčeky na kávu
Mlynčeky na kávu
Kávoholik Príslušenstvo
Príslušenstvo